AMD Ryzen 5 2600 işlemciye ekran kartı önerisi

tigerwind

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. AMD Ryzen 5 2600 işlemcili bir PC toplamak istiyorum.
Yanına NVIDIA GeForce GTX 1050 almayı düşünüyorum fakat besler mi / uyumlu mu falan o gibi şeyler hakkında pek bilgim yok. Bu ikisi uyar mı? Uyarsa güncel oyunları rahat oynatır mı? Eğer uymuyorsa da uyumlu ve bu tarz oyunları oynatacak toplam 2000TL geçmeyecek işlemci ve ekran kartı biliyorsanız yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

https://www.itopya.com/amd-ryzen-5-2600-soket-am4-34ghz-19mb-onbellek-6-cekirdek-islemci/

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 TI alabilrsin. NVIDIA çoğu oyunla uyumlu.
Oyunlarla uyumluda AMD ryzen 5 2600 ile uyumlumu yani dostum pin /beslermi falan diyorlar yani birlikte taksam çalışır mı?
Arkadaşlar selamlar. AMD Ryzen 5 2600 işlemcili bir PC toplamak istiyorum.
Yanına NVIDIA GeForce GTX 1050 almayı düşünüyorum fakat besler mi / uyumlu mu falan o gibi şeyler hakkında pek bilgim yok. Bu ikisi uyar mı? Uyarsa güncel oyunları rahat oynatır mı? Eğer uymuyorsa da uyumlu ve bu tarz oyunları oynatacak toplam 2000TL geçmeyecek işlemci ve ekran kartı biliyorsanız yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 12nm İşlemci | ITOPYA
1050 yerine 1030 var.GTA V Hepsi Very High da 50 fps alıyor. Uyumlumu beslermi ve alınır mı bilen varsa lütfen.

Son düzenleme:
Oyunlarla uyumluda AMD ryzen 5 2600 ile uyumlumu yani dostum pin /beslermi falan diyorlar yani birlikte taksam çalışır mı?

1050 yerine 1030 var.GTA V Hepsi Very High da 50 fps alıyor. Uyumlumu beslermi ve alınır mı bilen varsa lütfen.
RX570 4 GB kart alınabilir. Bende vardı sattım yükseltmek için. Şimdi ne alacağımı bilmiyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı