AMD Ryzen 5 3600 sistemde FPS düşmesi

gkdnzzzzz

Decapat
FPS'im yüksek fakat FPS düşmesi sorunu yaşıyorum. 1 saniye içinde 40'a düşüp 150'ye çıkıyor. Rahatsız ediyor, arada bir oluyor.

MSI Afterburner'dan sıcaklığa falan baktım, sıkıntı yok. 2-3 kere burada göndermişimdir. MSI Afterburner'da sıkıntı gözükmüyor. RAM'den mi kaynaklıdır bilmiyorum. Oyunda 6-7 GB'ı kullanılıyor ama 16 GB RAM.

Sistem özelliklerim Gigabyte RX 5600 XT Windforce OC 6 GB, AMD Ryzen 5 3600, (8x2)16 GB RAM, 512 GB SSD, B450M S2H anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
OC'li mi sistem.
OC yapmadım kendim. Arada bir ekran kartı arttır vardı ona basıyordum driverdan fakat kullanmasamda oluyor.
Aynı konuyu niye tekrar açıyorsunuz? Dün soru soruyorum 15 dk sonra cevap veriyorsunuz. İnsanın yardım edesi gelmiyor açıkçası. OC yaptınız mı arkadaşın dediği gibi?
OC yapmadım kendim. Arada bir ekran kartı arttır vardı ona basıyordum driverdan fakat kullanmasamda oluyor.
Aynı konuyu niye tekrar açıyorsunuz? Dün soru soruyorum 15 dk sonra cevap veriyorsunuz. İnsanın yardım edesi gelmiyor açıkçası. OC yaptınız mı arkadaşın dediği gibi?
Kusura bakma. Ama sende cevap vermedin ve yardıma ihtiyacım var.

Geri
Yukarı