AMD Ryzen 5900X'li sistem toplarken kredi limiti yetmedi

5900X nerede var o fiyata, sanırım yanlış yazdınız. 5600X öneririm eğer alamazsanız.

5900X nerede var o fiyata, sanırım yanlış yazdınız. 5600X öneririm eğer alamazsanız.
Ben yanlış yazmam. Amazon.com.tr adresinde vardı. 4605 yazıyor.
Beklentin ve isteğin tam olarak ne? Bir de bütçe söylersen sana daha iyi bir işlemci var ise onun tavsiyesini verebilirim.

Beklentim ne yapmalıyım? Oyun ve yayın için düşünüyorum. Video render yapmak için.
4600'e nerde var bu işlemci?

Ekran kartım yok diyemem. Var da diyemem. ASUS G210 ekran kartın var.

Son düzenleme:

Ryzen 9 5900X 4600 TL'ye Amazon da vardı  sen kredi kartına parada mı aktaramıyordun?

Abicim senin gösterdiğin Akakçe sitesi Amazon değil Amazon hayata Türkiye şartlarında birden 3 bin TL indirim yapması tuaf ve imkansız bu fiyata olursa Ryzen 7 5800X olur onu da İtopya ve İncehesap yapmıştı Ryzen 9 5900X 4600 TL senin yanlışın var o site indirim arama sitesi

5600x neden almıyorsunuz? Ekran kartınız varsa 5600G'ye tercih edilebilir daha performanslı bir işlemci.

Dolar o zaman inişli çıkışlı değildi. 4600 olmuştu. Amazon.com.tr de eminim.
Zanan çabuk geçiyor...
Zaten yazdığım gibi yukarda bahsettim. Alamadım. Zamanını dememiştim. Şimdi ne yapsam size soruyorum. ?
5600x neden almıyorsunuz? Ekran kartınız varsa 5600G'ye tercih edilebilir daha performanslı bir işlemci.
Çünkü ona 5900x parası vermek istemiyorum.

Limit yetmediyse üstüne ödeme yap. Ziraat ile işe yarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…