AMD Sistem için Fan Kontrol Programı

• Konuyu başlatan Cem Güney Demirel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 35B
Evet, büyük ihtimalle. Bu durumda aklıma gelen sizin kontrol edilemeyen fanın kontrolü desteklemediği yönünde. Yani sonuç olarak diğer fanları kontrol edebiliyorsunuz değil mi? Ya da fanlarda sorun yoksa anakartın üzerindeki fan bağlantı noktalarından birisinde voltaj kontrolcüsü yok. BIOS güncellemeden korkmayın bir de. Diğer forumlar bu konuda tecrübesiz. Biz burada Casper PC'ye çok MSI BIOS'u attık :)

Neyse Recep kardeşim ilgin için teşekkür ederim, bir bende olduğuna göre sistemde sıkıntı var demek ki.. Artık PSU üzerinden araya bir düğme koyup aç/kapa yaparım.

İyi günler ben bir şey sormak istiyorum. Laptopun markasi lenovo z510 laptop oyun oynarken fazla isiniyor energy managerden toz temizleme modunu açiyorum hemen düşüyor.

Isisi ben fan hizimi arttirmak istiyorum fanspeed indirdim ama sadece laptobun sicakligi çikiyor windows 8.1 kullaniyorum fan ile ilgili bir şey çikmiyor.

Bütün ayarlari denedi̇m biosa da girdim ama fan ile ilgili bi bölüm yok. Bios da hardware diye bir yer bulamadim acaba bana fan hizimi arttirmam konusunda yardimci olabilir misiniz? Herhangi bi program önerisi ya da ayarla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı