AMD software açılmıyor

hasan kalkan

Femtopat
Daha fazla  
AMD software açtığımda şöyle bir hata alıyorum. Tam emin değilim ama 2-3 gün önce Windows 11 de büyük güncelleme geldi ondan beridir açılmıyor galiba emin değilim ama büyük ihtimalle ondan kaynaklı. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

1681517185806.png

AMD software açtığımda şöyle bir hata alıyorum. Tam emin değilim ama 2-3 gün önce Windows 11 de büyük güncelleme geldi ondan beridir açılmıyor galiba emin değilim ama büyük ihtimalle ondan kaynaklı. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 1740498

22.5.1 sürümü ise Windows 11 22H2 güncellemesi ile bende de aynı sorun olmuştu. AMD cleaup utily ile kaldırın sürücüyü tekrar son sürücüyü yükleyin.

Windows Update sorunu,AMD sitesinden en son sürümü yükledikten sonra Windows Update'e bir güncelleme geliyor ve bilgisayarı kapatıp açtığınızda AMD yazılımını eski sürüme atıyor,güncellemeyi gizlemeyi denedim fakat bende tekrardan aynısı oldu.

AMD sürücüsünü DDU ile kaldırın.

Sonrasında Windows Update başlatın ve sürücü yüklemeye çalışırken duraklatın.
Bağlantıdaki araç ile Windows Update kurmaya çalıştığı AMD sürücüsünü gizleyin.

Windows'un gizleme aracı sorun çıkarırsa bağlantıdaki yazılım ile güncelleştirmeyi gizleyin.

Güncelleştirmeleri gizleyince Windows update onarma aracını çalıştırmayın. Windows update ayarları sıfırladığından, gizlenen sürücüleri de sıfırlayacaktır. Yani tekrar Windows update sürücü yüklemeye çalışacaktır. Eğer onarmanız gerekiyorsa güncellemeyi tekrar gizlemeyi unutmayın.

Sonrasında AMD sürücüsünü sitesinden kurun.

Geri
Yukarı