AMD Software: Adrenalin Edition 24.4.1 nasıldır?

DDU ile sürücüleri silip baştan yüklediniz mi ? 7800XT kullanıyorum her güncellemeyi ilk gün yüklüyorum ve sıfır sıkıntı yaşadım. Sadece bir kere sürüyücü sıfırdan yüklemek yerine güncelleştirdiğimde sıkıntı yaşamıştım.
Sorum olacakta siz amd softwareden güncellemiyorsunuz galiba yeni güncelleme geldiginde ddu ile silip yeni sürümümü yüklüyorsunuz ?
 
Rezalet sürüm bundan önce ki sürüm Rdr2 de saint denis gibi yerlerde %99 fps yerlerde sürünüyordu ani düşüş ile buna güncelledim boş arazide de daha fecisini yapar oldu ddu ile kaldırıp pc yi ilk aldığım zaman ki sürümü 23.5.2 yi kurdum bence en iyi en stabil sürücü o düzeltti sorunu sistem de drop veya sıcak çalışan hiçbir şey yok gayet de yeterli bir sistem amd/nvidia fark etmiyor sürücü sıkıntı ise bitti iş performans kaybı yaşıyorsun ha genel olarak amd de fazla bu olay ama olsun başımın üstünde yeri var 6600 den sonra 6800/6800 XT/6900 XT yapar mıyım yaparım tabii ki de :D belki daha stabil düzgün çalışan driverlar vardır yorumda arkadaşlar yardımcı olabilir bence
 

Yeni konular

Geri
Yukarı