AMD stock fan durduk yere cızırtı yapmaya başladı

ali hamza27437

Picopat
Daha fazla  
ETS 2 indiriyordum bilgisayar 2 3 hatta 4 saat bile oyun indirmiş olabilir. Oyuna bir girdim garip bir fan sesi var. Sonra oyunu kapattım ses gitti. Valorant girdim yine aynı ses hatta ETS 2 de menü değiştirirken bile ses kısılıp çoğalıyordu, yarın geçer mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
ETS 2 indiriyordum bilgisayar 2 3 hatta 4 saat bile oyun indirmiş olabilir. Oyuna bir girdim garip bir fan sesi var. Sonra oyunu kapattım ses gitti. Valorant girdim yine aynı ses hatta ETS 2 de menü değiştirirken bile ses kısılıp çoğalıyordu, yarın geçer mi acaba?

Ekran kartından gelmesin o ses?

Bana ekran kartının Coil Whine sesi gibi geldi anlattıklarından. ETS2 ana ekranda FPS'i 100 civarına kısıtla ve ses kesiliyor mu bak. Kesiliyorsa ekran kartındandır.
Peki ne yapman lazım eğer ekran kartından gelirse

Ekran kartından gelmesin o ses?
Ekran kartı fanlarınıda kontrol ettim fakat sıkıntı yok belki fandan da olmaya bilir bilmiyorum

Son düzenleme:
Peki ne yapman lazım eğer ekran kartından gelirse

Ekran kartı fanlarınıda kontrol ettim fakat sıkıntı yok belki fandan da olmaya bilir bilmiyorum
Fan değil zaten ekran kartının bobininden geliyor fandan değil. Karttan geliyorsa kullanıma engel bir sorun değil fakat garantiye yollayabilirsin. Garanti genelde bunu sorun olarak görmüyor ama bazı firmalar değişim yapabiliyor.

Geri
Yukarı