Çözüldü AMD sürücü versiyonu gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MFTN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Bu fotoğraftakı kısımda normalde sürücü versiyonu gözüküyordu. Şimdi versiyon gözükmüyor ve artık uzun zamandır güncelleme gelmiyor. Versiyonun hangisi olduğunu hiçbir şekilde göremiyorum. Problem nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Radeon Software 23.02.2022 02_09_15.png
    Radeon Software 23.02.2022 02_09_15.png
    128,7 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu nasıl çözdüğünü paylaşırsan, aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılara yardımı olur.
Haklısın. paylaşacaktım da unutmuşum. hatırlattığın için teşekkürler.

Sürücü kurmak için siteye girdim Auto Detect and İnstall diye bir şey vardı. Kurdum sürücüyü güncelledi ve düzeldi bu kadar.
Windows otomatik olarak eski versiyonu yüklemiş olabilir. Güncel sürücü için AMD sitesine bir bakın. Onu yükledikten sonra Windows güncellemelerini kontrol edin. Eğer orada AMD driver güncellemesi gözüküyorsa bu araç ile güncellemeyi gizleyin. Yoksa tekrar eski sürümü yükler. Download wushowhide - MajorGeeks

Sağ tarafta "yazılım ve sürücü detayları" var, orada yazmalı.

Windows otomatik olarak eski versiyonu yüklemiş olabilir. Güncel sürücü için AMD sitesine bir bakın. Onu yükledikten sonra Windows güncellemelerini kontrol edin. Eğer orada AMD driver güncellemesi gözüküyorsa bu araç ile güncellemeyi gizleyin. Yoksa tekrar eski sürümü yükler. Download wushowhide - MajorGeeks
Sağ tarafta "yazılım ve sürücü detayları" var, orada yazmalı.
Düzelttim arkadaşlar teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Radeon Software 23.02.2022 19_03_45.png
    Radeon Software 23.02.2022 19_03_45.png
    142,3 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu nasıl çözdüğünü paylaşırsan, aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılara yardımı olur.
Haklısın. paylaşacaktım da unutmuşum. hatırlattığın için teşekkürler.

Sürücü kurmak için siteye girdim Auto Detect and İnstall diye bir şey vardı. Kurdum sürücüyü güncelledi ve düzeldi bu kadar.

Çözüm

Geri
Yukarı