AMD Sürücüsü Kurulurken 173 Hatası

SlayerDark

Hectopat
Laptop kullanıyorum ve laptopumda AMD Radeon Graphics ve Intel sürümleri mevcut. Kendim sorunsuzca ekran kartımın desteklediği AMD driverını yükleyip kurabiliyordum. Lakin laptopumu bugün tekrar açtığımda, masaüstünde bulunan "Radeon ayarları" kısmı kalkmış vaziyette duruyordu ve bir oyuna girdiğimde FPS'imi çok etkiledi ve düşüş yaşadım. Tekrardan indirip kurmaya çalıştığımda aşağıda ki görselde ki bir hatayı aldım. DDU vb programları kullanmayı denedim lakin herhangi bir sonuç alamadım. Aygıt yöneticisinde herhangi bir "sari ünlem" bulunmuyor. Görseli göremeyenler için yazan hata şu şekilde. " Hata 173 - sistem yapılandırmanızda AMD grafik donanımı saptanamadığından Radeon Software kurulumu sürdürülemiyor".

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-16_225711.png
    resim_2021-02-16_225711.png
    432,2 KB · Görüntüleme: 199
Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop kullanıyorum ve laptopumda AMD Radeon Graphics ve Intel sürümleri mevcut. Kendim sorunsuzca ekran kartımın desteklediği AMD driverını yükleyip kurabiliyordum. Lakin laptopumu bugün tekrar açtığımda, masaüstünde bulunan "Radeon ayarları" kısmı kalkmış vaziyette duruyordu ve bir oyuna girdiğimde FPS'imi çok etkiledi ve düşüş yaşadım. Tekrardan indirip kurmaya çalıştığımda aşağıda ki görselde ki bir hatayı aldım. DDU vb programları kullanmayı denedim lakin herhangi bir sonuç alamadım. Aygıt yöneticisinde herhangi bir "sari ünlem" bulunmuyor. Görseli göremeyenler için yazan hata şu şekilde. " hata 173 - sistem yapılandırmanızda AMD grafik donanımı saptanamadığından Radeon Software kurulumu sürdürülemiyor".

Merhaba,

Yukarıdaki linkten AMD'nin kendi sitesinden driver kaldırma programı indirip onunla kaldırın ve daha sonra güncel ekran kartı sürücüsünü indirip kurulum yapın.

Laptop kullanıyorum ve laptopumda AMD Radeon Graphics ve Intel sürümleri mevcut. Kendim sorunsuzca ekran kartımın desteklediği AMD driverını yükleyip kurabiliyordum. Lakin laptopumu bugün tekrar açtığımda, masaüstünde bulunan "Radeon ayarları" kısmı kalkmış vaziyette duruyordu ve bir oyuna girdiğimde FPS'imi çok etkiledi ve düşüş yaşadım. Tekrardan indirip kurmaya çalıştığımda aşağıda ki görselde ki bir hatayı aldım. DDU vb programları kullanmayı denedim lakin herhangi bir sonuç alamadım. Aygıt yöneticisinde herhangi bir "sari ünlem" bulunmuyor. Görseli göremeyenler için yazan hata şu şekilde. " hata 173 - sistem yapılandırmanızda AMD grafik donanımı saptanamadığından Radeon Software kurulumu sürdürülemiyor".

Ekran kartını görmüyor PC yani bozulmuş olabilir ekran kartı aynı hata bende de var.

Merhaba,

Yukarıdaki linkten AMD'nin kendi sitesinden driver kaldırma programı indirip onunla kaldırın ve daha sonra güncel ekran kartı sürücüsünü indirip kurulum yapın.
Yaklaşık 4 defa tekrarladım ve sonuç alamadım
Ekran kartını görmüyor PC yani bozulmuş olabilir ekran kartı aynı hata bende de var.
Hiç birşey yapmadan bozulmuş olma olasılığı çok düşük Futbol maçı izlemek için televizyona bağlayıp çıkardım ve bir oyuna girdiğim de AMD silinmiş vaziyette buldum çözümü bulursan söyler misin

Yaklaşık 4 defa tekrarladım ve sonuç alamadım

Hiçbir şey yapmadan bozulmuş olma olasılığı çok düşük Futbol maçı izlemek için televizyona bağlayıp çıkardım ve bir oyuna girdiğim de AMD silinmiş vaziyette buldum çözümü bulursan söyler misin?

Eğer sen bulursan sen de bana söylersin

Aynı hata bendede var ekran kartı çalışmıyor Hata 173 - sistem yapılandırmanızda AMD grafik donanımı saptanamadığından Radeon Software kurulumu sürdürülemiyor aygıt yöneticisinde grafik kartı, İntel R HD Graphics 530 olarak görünüyor.

Aynı hata bende de var ekran kartı çalışmıyor hata 173 - sistem yapılandırmanızda AMD grafik donanımı saptanamadığından Radeon Software kurulumu sürdürülemiyor aygıt yöneticisinde grafik kartı, Intel r HD Graphics 530 olarak görünüyor.

Büyük ihtimal bozulmuştur. Ancak tamir edilebiliyor diye biliyorum, bir bilgisayarcıya göstermende fayda var.

Geri
Yukarı