AMD sürücüsü siyah ekran sorunu

Ekran kart sürücüleri kurunca her zaman kurduğun sürücülerde düzgün kurulmuyorsa, ekran kartın da arıza var. Sen de fark ettin kurunca siyah ekran da kalıyor veya kilitleniyor. Benim zamanın da mavi ekran verirdi ama sonradan mavi ekran değil format atınca siyah ekran hataları alıyordum. Sürücüyü kurmadığın sürece kullanabilirsin.

Ekran kart sürücüleri kurunca her zaman kurduğun sürücülerde düzgün kurulmuyorsa, ekran kartın da arıza var. Sen de fark ettin kurunca siyah ekran da kalıyor veya kilitleniyor. Benim zamanın da mavi ekran verirdi ama sonradan mavi ekran değil format atınca siyah ekran hataları alıyordum. Sürücüyü kurmadığın sürece kullanabilirsin.

Evet doğru diyorsun son çare olarak eski Driver yüklemeyi denedim sonuç aynı. Demek ki ömrü bu kadarmış 6 yıl. Artık anca internete girmek için kullanılabilir. Teşekkürler yorumların için 👍

Benim de 6. yılda bozulmuştu. 2 sene başka cihaz kullanıyorum, aldığım cihazın hızı eski cihazımın hızından farkı yok. Donanımsal olarak ve nesil olarak ne kadar fark varsa, eski cihazım da yaptıklarımın aynısını yapıyorum bir fark yok. Ne zaman H işlemcili güçlü cihazları alırsan farkı anlarsın, diğer türlü U işlemcilerin çokta getirisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı