AMD Yeni nesil işlemciler nasıl olacak?

Önyargı değil kardeşim Amd için haswell refresh ile yarışmaktan daha güzel birşey olamaz :) Skylake işlemcilere gelirsek Amd'nin 2 yıl sonra çıkaracağı işlemciler yarışır anca.

Önyargı değil kardeşim Amd için haswell refresh ile yarışmaktan daha güzel birşey olamaz :) Skylake işlemcilere gelirsek Amd'nin 2 yıl sonra çıkaracağı işlemciler yarışır anca.
Biz buna önyargı ve fanboyluk diyoruz. Açık bir şekilde Intel fanboyusunuz. Belli ki geçmişe hiç bakmamışsın. AMD'nin Intel'i solladığı dönemleri diyorum.

Biz buna önyargı ve fanboyluk diyoruz. Açık bir şekilde Intel fanboyusunuz. Belli ki geçmişe hiç bakmamışsın. AMD'nin Intel'i solladığı dönemleri diyorum.

Kendin itiraf etmişsin. Bilgisayar sektörü yerinde durmuyor sürekli gelişiyor. AMD hep İNTEL'in gerisinden geliyor. Zamanında İNTEL hatasını anlamış ki sonrasında büyük bir sıçrama gerçekleştirmiş aynısını AMD tarafından bekliyoruz. İntel'in gerisinden gelmesin geçsin istiyoruz.
Kazanan biz tüketiciler olacağız rekabet artarsa.

Umarım AMD hayal kırıklığı yaşatmaz çünkü kendisi için gerçekten kötü olur. Son zamanlarda işlemci gelirleri (AMD için) düşüşe geçti, biliyoruz. INTEL'i yakalaması için çok sarf etmesi gerekiyor ama AMD bunu da becerecektir çünkü ekran kartı pazarında gerçekten çok önemli adımlar attı. Umudum bu başarıyı, bu büyük adımı işlemci pazarında da göstermesidir.

Bence bir şey çıkmayacak. İntel karşısına çıkardığı işlemcilerle bir kez daha duman edecek. Ama AMD çok sağlam CPU'lar çıkarsın İNTEL'in fiyatları düşssün herkes ister fakat sanmıyorum açıkcası.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı