AMD, Yeni RX 590 GME Ekran Kartını Piyasaya Sürüyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
AMD, Yeni RX 590 GME Ekran Kartını Piyasaya Sürüyor
AMD-Radeon-RX-590.jpg

AMD’nin yeni RX 590 GME versiyonu, benzer özelliklerde ve daha düşük saat hızları ile görüntülendi. AMD, 1080P oyunculuk deneyimini geliştirmek amacıyla RX 590 ekran kartlarını kullanıma sunmuştu. Bu modelde, 14-nm ...

Devamı: AMD, Yeni RX 590 GME Ekran Kartını Piyasaya Sürüyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

590 Sapphire Nitro+ adeta tüketim canavarıydı. Bu segmentte oyunlarda 150-185W güç tüketiyordu ki aşırı fazla. Muadili Nvidia 100-130W tüketiyordu. Elektrik faturası açısından büyük zarar. Sattım kurtuldum. Yeni sürüm 590’larda bunu çözebilirler mi emin değilim.

590 Sapphire Nitro+ adeta tüketim canavarıydı. Bu segmentte oyunlarda 150-185W güç tüketiyordu ki aşırı fazla. Muadili Nvidia 100-130W tüketiyordu. Elektrik faturası açısından büyük zarar. Sattım kurtuldum. Yeni sürüm 590’larda bunu çözebilirler mi emin değilim.

580 dururken çıkartmanın bir anlamı olmaz o kadar düşerse.

NVIDIA'dan kopya mı çekmiş. 😂 Elde kalan son GPU'ları yeni nesil çıkmadan farklı bir pazarlamayla tekrar piyasaya sürelim demişler. ( Bkz. NVIDIA süper serisi )

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı