AMD yonga seti güncellenmeli mi?

Sametowskii

Hectopat
Daha fazla  
AMD yonga seti güncellemesine gerek var mı? Vatan'da sorduğumda işlemciye güncelleme gelmez dendi ve nasıl yapacağım? İşlemcim 3500X.

İşlemci sürücüsü sizin güncelleyebileceğiniz bir şey değil, evet. Fakat yonga setini güncelleyebilirsiniz. Bu videodaki adımları takip edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci sürücüsü sizin güncelleyebileceğiniz bir şey değil, evet. Fakat yonga setini güncelleyebilirsiniz. Bu videodaki adımları takip edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şey acaba performansa çok etki eder mi, yapmaya korktum da biraz.

Performansa etkisi olmayabilir fakat korkulacak bir şey değil. Güncellemesi en kolay sürücülerden birisi, videoda da adım adım detaylıca anlatılmış.

Bazı yerlerde artık chipset güncellemeye gerek olmadığını söylüyorlardı. Ben şahsen format sonrası sadece ekran kartı sürücüsünü indirip kuruyorum.

Bazı yerlerde artık chipset güncellemeye gerek olmadığını söylüyorlardı.
Windows 10 1809 sürümünden sonrası için deniyordu o sanırım. Pek de gerekli olmayabiliyor yani, dediğiniz gibi. Güncellenecekse de yöntem budur.

Yeni konular

Geri
Yukarı