AMDRSServ.exe uygulama hatası

Quadrionss

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar hiçbir şey yokken dün bilgisayarı açtığımda alt tarafa ekran görüntüsünü koyduğum hatayı aldım ve bilgisayarda ekran kartının gözükmediğini fark ettim. DDU ile temiz kurulum yaptım ve sonrasında her şey düzeldi, hiçbir sorun kalmadı. Bugün bilgisayarı açtım ve yine ekran kartı gitmiş ve yine aynı hatayı alıyorum. Bununla ilgili ne yapabilirim?

DxDiag üzerinden baktığımda "Radeon(tm) RX 460 Graphics cihazında bir sorun oluştu. Daha fazla bilgi için 'grafik cihaz sürücü hata kodu 22' aratın" diyor fakat internette arattığımda manuel olarak etkinleştirin veya yeniden başlatın diyor ancak hiçbiri sorunu çözmüyor.

*Kasa içerisinde ekran kartı tamamen sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8 KB · Görüntüleme: 127
DDU ile kaldırıp temiz bir kurulum yaparsanız sorun çözülür sanırım. Bende çözüldü.
Yazı içerisinde belirtmiştim. İlk olarak tam bunu yaptım sorun gerçekten düzeldi fakat bu sabah uyandığımda yine aynı hatayı verdi. Şimdi aygıt yöneticisinden tamamen kaldırıp, önerilen driverı indirdim ve fabrika ayarlarına dönder diyerek kurulum yaptım. Sorun yine çözüldü fakat tamamen çözüldü mü emin olamıyorum. Ancak sanırım yarın emin olabileceğiz :(

Geri
Yukarı