AMD'ye Mac OS X Kurma

omeryldz

Hectopat
Merhaba forum üyeleri eski bir sistemim var çoğu Windows uygulamaların da çok zorlanıyor ve ben de Mac OS kurmaya karar verdim fakat duyduğuma göre AMD işlemciye Mac kurmak daha zormuş. Ne farkı vardır ki? Yani BIOS tan farklı olarak ne gibi ayar yapabiliriz? Recep abinin yaptıklarından farklı olarak ne yapmam gerekir bilgilendirirseniz sevinirim..

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Ve Mac, zamanında çok uğraştım günlerce. Nires'h Deneyebilirsin ama sanırsam sende de reset atacak durmadan. Bilgisayarının özelliklerini ayrıntılı yazar mısın?

Şua nada farklı bir bilgisayardayım. Şu konuyuda ben açmıştım sanırım yeterli olur. Olmaz ise yarın daha detaylısını atarım.

Ekran kartında sorun çıkmayacak gibi gözüküyor, bildiğim kadarıyla Mac, NVIDIA ile uyumlu. Tek sorun işlemci oluyor sanırsam.

Ekran kartın problem yaratmayacak.

İşlemcin AMD olduğu için problem yaratabilecek demek istemiş arkadaş.

Kurulmaz diye birşey yok, kurulmasını zorlaştırıcı unsurlar var... Niresh 10.8.2 indir. DVD'ye yaz ve bolca Niresh AMD videoları izle.. Youtubede bolca mevcut.. Boot parametreleri denemen lazım...

Amd 4500m işlemci, amd 7670m ekran kartlı laptopa mac os kurmak mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…