American Psycho neden böyle?

Fikirsiz

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Patrick Bateman karakterini sosyal medyada çok görüyordum, sigma diyorlardı izleyim dedim. Ama içinde sigmanın S'si bile yok ben mi bir şey kaçırıyorum? İkinci film falan mı var?

Arkadaşlar Patrick Bateman karakterini sosyal medyada çok görüyordum, sigma diyorlardı izleyim dedim. Ama içinde sigmanın S'si bile yok ben mi bir şey kaçırıyorum? İkinci film falan mı var?
Zaten alakası yok. Kadınları umursamayıp objeleştirdiği için bir meme oluştu. Sonra da ergen Instagram kitlesi sahiplendi.

Zaten alakası yok. Kadınları umursamayıp objeleştirdiği için bir meme oluştu. Sonra da ergen Instagram kitlesi sahiplendi.

Teşekkürler hocam.

Evet 2. filmi var. Ayrıca toplumun her dediği şeye körü körüne inanmamanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler ikinci filmede bakacağım, zaten toplumun ne dedğine inanmıyorum.

"Sigma'nın s'si yok" derken hocam? "Sigma" olayı zaten en başından beri saçmaydı. Hatırlarsanız bir zamanlar "alfalık" vardı, herkes (genellikle çocuklar) kendini alfa olarak tanımlıyordu. Kendini alfa olarak tanımlayamayan çoluk çocuk da "sigma" saçmalığını çıkardı, öyle de devam ediyor.

Film güzel ama beyni olmayan Instagram kullananlar güya kendini o karakterde buluyormuş sigma nedir ya tam bir enayi her şeye tutulan kendini abi zanneden lafı film güzel ama bu editler vs batırdılar Instagram kullanmıyorum arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla yazıyorum çoluk çocuk oyuncağı ettiler delirirsin abi kırıntıları hocam film güzel bu arada sosyolojik mesajı da var izleyin.

"Sigma'nın S'si yok" derken hocam? "sigma" olayı zaten en başından beri saçmaydı. Hatırlarsanız bir zamanlar "alfalık" vardı, herkes (genellikle çocuklar) kendini alfa olarak tanımlıyordu. Kendini alfa olarak tanımlayamayan çoluk çocuk da "sigma" saçmalığını çıkardı, öyle de devam ediyor.

Hocam ben de biliyorum saçmalık olduğunu ama sigma dedikleri şey kafanızda canlasın diye söyledim.

Geri
Yukarı