Amerikan fastfood zincirinden gelen değişik E-posta

Hendrixqq

Hectopat
Bugün E-postama Amerikan fastfood zinciri olan Chipotle'dan bir mail geldi. Mail tam olarak şifre değiştirme isteği maili, fakat sistemde kayıt olan bir E-postam olmadığını gönderdikleri E-postada belirtmişler. Benim E-posta adı ile aynı ad üzerinden şifre değiştirme isteği denenmek istemiş anlam veremedim. Bu arada posta spama değil gelen kutusuna düşmüş gözüküyor. Daha önce benzer durumlar başına gelen arkadaşlar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün E-postama Amerikan fastfood zinciri olan Chipotle'dan bir mail geldi. Mail tam olarak şifre değiştirme isteği maili, fakat sistemde kayıt olan bir E-postam olmadığını gönderdikleri E-postada belirtmişler. Benim E-posta adı ile aynı ad üzerinden şifre değiştirme isteği denenmek istemiş anlam veremedim. Bu arada posta spama değil gelen kutusuna düşmüş gözüküyor. Daha önce benzer durumlar başına gelen arkadaşlar var mıdır?

Hocam sakın link benzeri ögeler varsa tıklamayın. Virüse benziyor, yine de bilemeyiz. Benim tavsiyem gelen e-maili silmeniz olur.

Evet hocam üyeyim aynı şekilde benim de 1 gün sonrasında oldu. Demek ki o olay ile bağlantılı olabilir.

Hocam aynısını bende yaşadım olay Yemeksepeti hacklendikten 1 gün sonra oldu yemek sepetine uye misiniz?

Edit: Konuyla ilgili ufak bir araştırma yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu Video'da adam bu konuyla ilgili açıklama yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı