Amerikan rap şarkı önerileri

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Merhaba arkadaşlar, eniştem dinlerken denk geldim. YouTube'da Amerikan rapleri ya da daha doğrusu benim için öyle gelen müzikler vardı. Arka planında askerler pusu düzenliyor falan çok güzel şarkılar vardı, onları atar mısınız? Veya eğer anlamadıysanız dediklerimi hareketli Amerikan rapleri atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amerikan rap şarkısı sayılır mı bilmiyorum ancak yabancı rap olarak eminem tavsiye ederim. Buaralar en çok dinlediğim parçası Mockingbird. Tavsiye ederim.

Amerikan rap şarkısı sayılır mı bilmiyorum ancak yabancı rap olarak eminem tavsiye ederim. Buaralar en çok dinlediğim parçası Mockingbird. Tavsiye ederim.

Mockingbird gormekten kusacağım, her yerde çıkıp duruyor, zevk meselesi işte. İce cube, snoop dogg, 2pac, 50cent, dr. Dre öneririm.

Mockingbird gormekten kusacağım, her yerde çıkıp duruyor, zevk meselesi işte. İce cube, snoop dogg, 2pac, 50cent, dr. Dre öneririm.
Ben o şarkıyı yeni keşfettim ya arkadaşım hep dinliyordu iki gün önce dikkatli dinleyince hoşuma gitti önermek istedim kusuruma bakmayın. 😂

Ben o şarkıyı yeni keşfettim ya arkadaşım hep dinliyordu iki gün önce dikkatli dinleyince hoşuma gitti önermek istedim kusuruma bakmayın. 😂
Sorun yok. "Eminem- Without Me" de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı