Rehber AMI BIOS Modlama

Fakat .exe olduğu için modlayamazsınız.

PC: Toshiba
MODEL: Satellite L50T-A-121 <<< bu da ayrıntılı modeli.

Fakat .exe olduğu için modlayamazsınız.
Buradan modeli seçip indirebilirsiniz.

Evet boş alana sürükledim ve sonuç bu.
Ne yapacağım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-08 210047.png
    22,9 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş Hocam modlama ile anakart üreticisinin kısıtladığı özellikleri açabilir miyiz?
Ben HP laptop kullanıyorum, kısıtlandığı için undervolt, overclock yapmak ve CPU Core Offset ayarlarını değiştirmek gibi olaylara giremiyorum. Bahsettiğim işlemcinin kilidini açmak da denebilir. Aynı şekilde Dengeli haricinde güç planı da eklenmiyor.

Benim.

Benim BIOS AMI F. 03. anakart erica6. ne yaptıysam Advanced menu yok. Modlasam gelir mi?

Rica etsem yardımcı olur musunuz? AMI BIOS F. 03 BIOS'um. Bilgisayar HP prebuilt versiyon olan. BIOS'ta Advanced menu ye giremiyorum çünkü. Bu modlamayi ben de yapabilir miyim?
@Gultekin Demirbas @Recep Baltaş

Diyecek sözüm yok. O kadar usta var bir tanesi cevap vermiyor. Ne diye buradayız biz.

Son düzenleme:
Çok güzel Bir rehber Acer A315-41G cihazımda Bu modlamayı yapabilir miyim? Advanced menüsü kısıtlı maalesef bu şekilde kısıtlama kaldırabilir iyim? Teşekkürler iyi forumlar.

Modlanmış dosyadan dolayı bir sorun oluştuğunda BIOS kurtarma işlemleri -BIOS kurtarma USB'si oluşturmak gibi- bizi ipten alır mı yoksa direkt anakartı mı elimize alırız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…