Amper ve watt düşük olursa ne olur?

HadiKöyüne

Picopat
İhtiyacım olan güç kaynağı 360W 12v 30a ama hiçbir yerde 0 bulamadım 4 siparişimde bozuk geldi ve iade ettim. Bu özellikleri 350 12v 29a yaparsam sorun yaratır mı? Düşük olanı sorma nedenim markasının meanwell olması. Meanwell 360W üretmiyor ama 350 çok fazla yerde var. 350W 29a yeter mi? Kullanacağım yer 3D yazıcı.

Mervesan var 360W. Burada astılıyor bir bak istersen. Meanwell ile kalite bakımından karşılaştırılamaz tabi ama bir incele istersen.

Mervesan var 360W. Burada astılıyor bir bak istersen. Meanwell ile kalite bakımından karşılaştırılamaz tabii ama bir incele istersen.

Hocam direkt kendisine ait bir satış bayisi/sitesi var mı? Aldığım 4 tanesinin ikisini Hepsiburada'dan ikisini Trendyol'dan almıştım hepsi yanık kokuyordu ve silikonlanmıştı. 2 3 aydır uğraşıyorum o yüzden soruyorum cidden sıktı çünkü. Ya da daha bilindik bir yerde satılanı var mı?

Hocam kendi satış sitesi yok bildiğim kadarıyla. Ama eğer İstanbul da isen Perpa ticaret merkezinde mağazaları var. İşim garanti olsun dersen oraya gidip alabilirsin.

Hocam kendi satış sitesi yok bildiğim kadarıyla. Ama eğer İstanbul da isen perpa ticaret merkezinde mağazaları var. İşim garanti olsun dersen oraya gidip alabilirsin.

Çok teşekkürler hocam en kısa sürede uğrarım. Sınav haftam olduğu için biraz sürebilir ama deneyimimi eklerim daha sonra.

Rica ederim. Ayrıca Perpa da meanwell mağazasıda var istersen oraya uğrayıp isteğine uygun bir model olup olmadığınıda sorabilirsin. Meanwell satışı yapan mağazanın ismi Koselli.

Geri
Yukarı