Çözüldü An operation system wasn't found.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atakan359

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar BIOS'tan SATA ayarını değiştirdikten sonra Windows 10 açılmadı hata verip durdu seçenekler geldi bunun üzerine temiz kurulum yapılma seçeneğine bastım. Uzun süre bekledikten sonra %61'de takıldı. Daha sonra res attı ondan sonra ise An operation system wasn't found hatasını verdi. Windows 7 CD sini taktım buna rağmen aynı hatayı verdi. Mac sistemimden belleğe Windows 10 ISO dosyası attım yine aynı hata ile karşılaştım. BIOS'a giremiyorum delete tuşuna basıyorum hiçbir şey olmuyor girebilsem ayarları değiştirip düzelticeğim fakat olmuyor. F11 tuşuda çalışmıyor lütfen yardım hiçbir şey yapamıyorum.
MSI 970A G-43 anakartına sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
273fd7f484c4523f048c7e219689dd5c.jpg

BIOS pilini çıkartıp takarsan ayarları sıfırlanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arakdaşlar, sorunu bütün gecemi geçirerek çözdüm. Kaynar sular aktı üzerimden. Belleğe ISO dosyasını mac üzerinden attım dolayısıyla olmadı. Bunun üzerine rufus programı MAC'te olmadığı için MAC'e bootcamp yapmak zorunda kaldım. Ordan Windows kurup rufus programıyla belleği tekrar düzenledim. Hard Diskin kablolarınını anakarttan çıkarıp taktım. Pili çıkarıp taktım bunlardan sonra klavye mouse çalışmaya başladı BIOS'a girebiliyordum . BIOS'u restore defautly yapıp baştan başlattıktan sonra sorunum çözüldü teşekkürler arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı