Anadolu lisesinden meslek lisesine nasıl geçilir?

Ama bolum seçimleri 9.sinifta yapılıyor 10.sinifta geçsem bolum seçimi nasıl olur?
Yine seçebilirsiniz bir sıkıntı olmuyor, e-okul üzerinden bölüm seçiliyor. Ama arkadaşın dediği gibi yarım yamalak oluyor, iyi çalışmanız lazım kavrayabilmeniz lazım. Bende meslek lisesinde bilişim okuyorum.

Ama bolum seçimleri 9.sinifta yapılıyor 10.sinifta geçsem bolum seçimi nasıl olur?
Size önerim meslek lisesine gidecek iseniz adam akıllı başlayın ilerde elinize meslek almak için temiz başlayın eğer okuduğunuz okuldan sıkılıyorsanız bu yıl hiç gitmeyip sınıfta kalıp seneye 9. Sınıfa meslek lisesinden başlayın

10.sinifta bilişim seçeceğim o zaman ama 9.sinifta okumadığım için nasıl olacak.
1.Dönem seçseydiniz gelebilirdiniz, ama şimdi 2.dönem gelemiyorsunuz bu kural olduğundan dolayı..

9.Sınıf geçemeyip, 10.Sınıf'ta geçebilirsiniz. 9.Sınıf farklı kodlama dili zaten.

1.dönem seçseydiniz gelebilirdiniz, ama şimdi 2.dönem gelemiyorsunuz bu kural olduğundan dolayı.

9.sınıf geçemeyip, 10.sınıf'ta geçebilirsiniz. 9.sınıf farklı kodlama dili zaten.

Ben bir yerde 9.sinif meslek lisesinde okumadıysanız seneye tekrar meslek lisesinde 9.sinif okumanız gerek diye bir şey okumuştum da o yüzden.

Ben Anadolu lisesi mezunuyum ama eskiden meslek liselerinde sanki birinci sınıflarda normal dersler vardı. İkinci sınıflarda meslek dersleri devreye giriyordu. Hala öyle mi?

Eğer öyleyse kaybınız olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı