Anadolu Proje İmam Hatip lisesinden Düz Anadolu lisesine geçiş

Merhaba bu yıl proje imam hatip lisesine başlayacağım. Arapça ile pek alakam yok zorlanır mıyım derslerde?

Merhaba bu yıl proje imam hatip lisesine başlayacağım. Arapça ile pek alakam yok zorlanır mıyım derslerde?

Öğretmenlerine göre değişir. Arapça, Kur'an-ı Kerim, hadis derslerine giren hocalarım hiç zorlamazken tefsir ve dinler tarihine giren hocalarım bayağı zorlamışlardı.

Arapçaya zaten sıfırdan başlatıyorlar biz birkaç hafta ilkokula yeni başlamış çocuk gibi yazı alıştırması yapıyorduk onun haricinde hocaya bağlı genel olarak.

Arapçaya zaten sıfırdan başlatıyorlar biz birkaç hafta ilkokula yeni başlamış çocuk gibi yazı alıştırması yapıyorduk onun haricinde hocaya bağlı genel olarak.

8 sene imamhatibe gittim. Her sene baştan başladık.

8 sene imamhatibe gittim. Her sene baştan başladık.

Benim ilk tecrübemdi ilk başta tırsmıştım nasıl olacak diye hocada kafa dengi olunca aktı gitti ders.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…