Anadolu üniversitesi 1650 lira oldu

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herhangi bir materyal desteği sağlamayıp da bu kadar ücret almaları çok absürt birşey. Ne kitap verirler ne birşey verirler ama 1650 lira alırlar. Üstüne üniversite öğrencilerinin yararlandığı şeylerden de yararlanamazsın. Kesinlikle buraya kayıt yaptırmayın.

Yapacak bir şey yok. Üniversitelerin doluluk oranı %99.8'e yaklaşmışken buna zam gelmemesini beklemek de sadece hayal olurdu.
Hiçbir materyal desteği sağlamayıp da bu kadar fiyat biçmeleri saçma. Gerçi yıllarca yeniletenler var. Çoğunun maksat tecil.

@Coderman128 materyal desteği sağlama gibi zorunlulukları yok ve açık öğretim fakültelerinin soruları kolay olmuyor mu? Genellikle çıkmış sorular üzerine yoğunlaşıyorlar. Kırtasiyeler ve fotokopiciler açık öğretim fakülteleri için çıkmış sorular satıyor.

@Coderman128 materyal desteği sağlama gibi zorunlulukları yok ve açık öğretim fakültelerinin soruları kolay olmuyor mu? Genellikle çıkmış sorular üzerine yoğunlaşıyorlar. Kırtasiyeler ve fotokopiciler açık öğretim fakülteleri için çıkmış sorular satıyor.
O kadar para alıyorsa sağlaması lazım. Ne gibi bir giderleri var da bu kadar alıyorlar anlamadım.

Sağlayacağız diye bir şey söyleseler dediğiniz doğru fakat böyle bir şey söylediklerini hatırlamıyorum ve üniversitelerin ikinci öğretim bölümlerinde okuyan öğrenciler de harç parası adı altında belirli ücret ödüyorlar ve onlar da kaynak desteği almıyor, yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı