Anadolu'dan Meslek Lisesi'ne geri geçilebilir mi?

01Ömer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Meslek'ten Anadolu'ya geçtim, çok büyük bir hata yaptım. O kadar pişmanım ki. Şimdi Anadolu'dan mesleğe geçmek istiyorum, okulda kontenjan yok. Yine de bir deneyeyim dedim fakat şunu söylüyor:

"ORTAÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ 37.MADDESİNE (1-ç-3, 2-b-3) GÖRE NAKİL BAŞVURUSU YAPILAMAZ.(5)"

Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaçıncı sınıfsın?

Okul müdürün yardımcı olur onunla konuş.

Evet yapılır. Benim lisedeki arkadaşım Anadolu'dan mesleğe geçmişti sıkıntı olmaz yani

Geçmek istediğin lisede kontenjan varsa geçersin okul müdürünle konuşup nakil iste.

Bilişim bölümünden 2 kişi ayrıldı 10.sınıfım o yerler faha dolmadı buna rağmen kontenjan yok sebebi nedir?
Nakil işlerinden çok anlamıyorum ama belki daha sisteme düşmemiştir yine de siz bi gitmek istediğiniz okulun müdürü ile konuşun

Geçmek istediğin lisede kontenjan varsa geçersin okul müdürünle konuşup nakil iste.

e-Devlet üzerinden yaptım ve.
Ortaöğretim kurumları yönetmeliği 37.maddesine (1-ç-3, 2-b-3) göre nakil başvurusu yapılamaz.(5)
Diyor ne yapacağım şimdi.

Kaçıncı sınıfsın?

Okul müdürün yardımcı olur onunla konuş.

Çok özür dilerim mesajını görmedim 10.sınıfım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…