Anakart Değişimi Nasıl Yapılır?

Eternalsku

Decapat
-Athlon X4 880k
-GT 1030
-8GB DDR3 1600 MHz
-500GB Toshiba HDD
-MSI A68HM P33 V2 DDR3 2133 MHz

Bu sistemde bulunan anakartım bozulduğu için MSI A68HM Gaming anakart almayı düşünüyorum. Direk tak çalıştır mı yapacağım? Bir değişiklik yapmam gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'u açılırsa açtıktan sonra yenisini kurarken silmesi lazım. Tabii mavi ekran vermeden açılırsa. :) Şans meselesi. Denemekten zarar gelmez. Yeni sürücüyü bir telefon ile indirip bilgisayara aktarabilirsiniz. Windows Update çalışmayacağı için bilgisayar kendisi kuramaz sanırım.

Windows'u açılırsa açtıktan sonra yenisini kurarken silmesi lazım. Tabii mavi ekran vermeden açılırsa. :) Şans meselesi. Denemekten zarar gelmez. Yeni sürücüyü bir telefon ile indirip bilgisayara aktarabilirsiniz. Windows Update çalışmayacağı için bilgisayar kendisi kuramaz sanırım.
Ben şimdi sistemimi yeni anakarta takıp çalıştırdığımda pc açılmayacak mı yani

Açılır. Mavi ekran alacağınızı tahmin ediyorum. Ama ağ yongaları birbirine yakın. Denemeden emin olamazsınız. Belki hiçbir şeye ihtiyaç olmadan kullanırsınız bile. Açılmaması için düşük bir ihtimal de mevcut söylemek istedim. Yüksek ihtimalle açılır ama internete bağlanmaz. Sürücü kurduğunuzda sorun düzelir. İyi şanslar.

Açılır. Mavi ekran alacağınızı tahmin ediyorum. Ama ağ yongaları birbirine yakın. Denemeden emin olamazsınız. Belki hiçbir şeye ihtiyaç olmadan kullanırsınız bile. Açılmaması için düşük bir ihtimal de mevcut söylemek istedim. Yüksek ihtimalle açılır ama internete bağlanmaz. Sürücü kurduğunuzda sorun düzelir. İyi şanslar.
USB ye windows 7 veya 10 kurup açsam mavi ekran alır mıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı