Anakart, işlemci ve RAM değişiminden sonra ses gelmemeye başladı

KamuiRaikiri

Decapat
Daha fazla  
Ne yaparsam yapayım çözemedim. Format attım defalarca forumdaki çözümleri denedim. Yabancı, Türkçe videolar izledim ama nafile. Aklımı kaçıracağım. Beni aydınlatırsanız sevinirim dostlar.

Hocam millet sizin sorununuzu anlamak için çaba mı göstersin? Neler denediklerinizi sorunun tam olarak ne olduğunu, Windowstan mı yoksa donanımdan mı olduğunu bilmek icin ekran görüntüleriyle veya videolarla destekleyip atın. Doğru düzgün soru soralım ki cevap alabilelim.

Hocam millet sizin sorununuzu anlamak için çaba mı göstersin? Neler denediklerinizi sorunun tam olarak ne olduğunu, Windows'tan mı yoksa donanımdan mı olduğunu bilmek icin ekran görüntüleriyle veya videolarla destekleyip atın. Doğru düzgün soru soralım ki cevap alabilelim.

Hocam sorunun ses gelmediğiyle alakalı olduğunu başlığa yazdım sorunun Windows mu yoksa donanım mı olduğunu bende bilmiyorum yeni parçalarımı taktım ses gitti format attım gelmedi sorun giderici kullandım defalarca Realtek indirdim Realtek'i görmedi driverları silip yükledim fotoğraf veya videoyla neyi anlatabilirim onu anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı