Anakart jak girişi çoğaltma

Esque

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşalar kulaklığın 2 farklı jak kablosu var, biri ses biri mikrofon için. Fakat ben hoparlör de kullanıyorum ve 3 giriş olduğu için (boşta kalan mavi ve onda hoparlör çalışmıyor) hoparlörü kullanamıyorum. Çoğaltmak için ucuz bir aparat vs. var mı veya herhangi bir yol?

Arkadaşalar kulaklığın 2 farklı jak kablosu var, biri ses biri mikrofon için. Fakat ben hoparlör de kullanıyorum ve 3 giriş olduğu için (boşta kalan mavi ve onda hoparlör çalışmıyor) hoparlörü kullanamıyorum. Çoğaltmak için ucuz bir aparat vs. var mı veya herhangi bir yol?

Kasanın ön tarafında giriş yok mu?

O jscklsar kolay bozulmazlar.
Kasanın içinde HD Audio hada AC97 yazan 9 pinli bir kablo boştamı kontrol eder misin?
Muhtemelen anakarta bağlı değildir.
Malesef ucuz kasalarda ön girişler bozuluyor.
Eski bir kasadan ön girişleri söküp kendi bilgisayarında kullanabilirsin ben öyle yapıyorum. İlk dediğim dışında soketi çoklayacak ürün alman gerekli. Ön girişlerin anakart bağlantılarını kontrol et belki temazsızlık falan vardır.

Geri
Yukarı