Anakart kutusu hasarlı geldi

myoso

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon'dan anakart söyledim bugün geldi, kutuda hafif bir kusur mevcut fotoğrafları ekleyeceğim. Anakart bana hasarsız göründü ama bilemiyorum da, kurulum 1-2 güne olacak. Ne yapmalıyım sizce? İade edebilirim ya da kurulum sonrası problem çıkarsa teknik servise gönderebilirim.

1.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

Arkadaşlar Amazon'dan anakart söyledim bugün geldi, kutuda hafif bir kusur mevcut fotoğrafları ekleyeceğim. Anakart bana hasarsız göründü ama bilemiyorum da, kurulum 1-2 güne olacak. Ne yapmalıyım sizce? İade edebilirim ya da kurulum sonrası problem çıkarsa teknik servise gönderebilirim.

Eki Görüntüle 1886553

Eki Görüntüle 1886556

Eki Görüntüle 1886555

Eki Görüntüle 1886554

İadeyi bas ne olur olmaz yenisini göndersinler.

Eki Görüntüle 1886553

Eki Görüntüle 1886556

Eki Görüntüle 1886555

Eki Görüntüle 1886554

Anakartta hasar yoksa çok önemseme. İşine yarayacak olan kutu değil anakart.

Amazon bu tarz konularda en çok destek veren platformlardan birisi, fotoğraflarda göründüğü kadarıyla hasar tam kutunun ön yüzü ve anakart arasındaki boşluk kısmına gelmiş yani hasara sebep olan şeyin anakarta değmiş olma ihtimali çok düşük ki böyle bir şey yaşansaydı gözle görülür bir hasar olurdu bu yüzden bir sorun olacağını sanmıyorum sırf kutudan dolayı da iade ile uğraşmaya değer mi size kalmış.

Anakartta gözle görülür bir hasar yok arkadaşlar, ben de sizler gibi düşünüyorum. Zaten 1-2 güne bilgisayardan anlayan bir abi gelip kurulumu yapacak ona da sorarım. Bir sorun çıkarsa da zaten 1 ay var, Amazon'la bir şekilde hallederim herhalde. Teşekkürler hepinize.

Anakartta gözle görülür bir hasar yok arkadaşlar, ben de sizler gibi düşünüyorum. Zaten 1-2 güne bilgisayardan anlayan bir abi gelip kurulumu yapacak ona da sorarım. Bir sorun çıkarsa da zaten 1 ay var, Amazon'la bir şekilde hallederim herhalde. Teşekkürler hepinize.
Kurulumu kendinde yapabilirsin basit bir işlem.

Geri
Yukarı