Anakart üzerindeki USB portları çalışmıyor, ön USB portları çalışıyor

Ali.Çimen

Kilopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar. Dün gece her şey normalken bu sabah PC'yi açtığımda bu sorunla karşılaştım. Arka USB portları sadece fareyi takınca tepki veriyor onda da ''USB aygıtı tanınamadı'' hatası veriyor. Klavye ve oyun kolunu takınca tepki dahi vermiyor. Öndeki USB portları ise sıkıntısız çalışıyor.

Aygıt yöneticisinde de her şey normal gözüküyor. Anlam veremediğim bir sorun. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar merhabalar. Dün gece her şey normalken bu sabah PC'yi açtığımda bu sorunla karşılaştım. Arka USB portları sadece fareyi takınca tepki veriyor onda da ''USB aygıtı tanınamadı'' hatası veriyor. Klavye ve oyun kolunu takınca tepki dahi vermiyor. Öndeki USB portları ise sıkıntısız çalışıyor.

Aygıt yöneticisinde de her şey normal gözüküyor. Anlam veremediğim bir sorun. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Güncelleme: Ses birden garipleşip PC dondu ve açma kapama tepki vermiyor, BİOS pilini söktüm, bekliyorum bakalım düzelecek mi?
Bu sorundan da sonra anakart büyük ihtimalle gitti diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı