Anakart ve Ekran Kartı Önerisi

Ekran kartı fiyatları şu an uçuk düzeyde stokların yenilenmesini bekleyebilirsin, o zaman biraz daha düşecektir. Uygun ekran kartı bakıyorsan RX460, GTX 1050 Ti ve 1050 modelleri ilgini çekebilir.

Anakart kesinlikle DDR4 destekli olmalıdır bu zamanda çünkü artık DDR3'ün ömrü bitiyor. Ayrıca anakart değişince işlemci de değişecek sanırsam eski bir sistemi güncelleme yaptırıyorsunuz. Eğer bütçe sınırınız yoksa MSI X370 ve GTX 1080Ti alınabilir.

Elinizde işlemci var mı yok mu? Varsa modeli nedir? Yoksa yeni işlemci+anakart için bütçeniz nedir?
Konuda belirtiğim gibi fiyat bütçem yok ben sadece güzel bir pc ye sahip olmak düşünmeden oyun satın almak istiyorum şuan berbat bir pc ye sahibim yardımlarınız için teşekkürler çok sağolun

Anladım şuan işe yeni atılıp öğrenmeye çalışıyorsun :) Technopat youtube kanalından sistem toplama videolarını izleyebilirsin izlemesi zevkli ve hem montaj hem teknik bilgiler edinirsin zaten çok açık bir dille konuşuyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı