Anakarta kolonya dökülürse sorun olur mu?

TrollFac3

Hectopat
Bilgisayarımda işlemciyi temizlerken anakartın içinde çamur olduğunu fark ettim nasıl girdi bilmiyorum. Peçeteye kolonya damlattım ve sildim bir sorun olur mu?

Kolonya dökülürse sorun olabilir fakat kolonya damlatıp sildiyseniz sorun olmaz. Sadece emin olmak için birkaç saat bekleyin kolonya buharlaşsın. Sıvı olarak kalırsa kısa devre yaptırıp bileşenlere zarar verebilir.

Konu ile alakasız başlığı siz mi öyle attınız moderatörler mi değiştirdi? Çünkü konuyla başlığın alakası yok gibi.

Kolonya dökülürse sorun olabilir fakat kolonya damlatıp sildiyseniz sorun olmaz. Sadece emin olmak için birkaç saat bekleyin kolonya buharlaşsın. Sıvı olarak kalırsa kısa devre yaptırıp bileşenlere zarar verebilir.

Konu ile alakasız başlığı siz mi öyle attınız moderatörler mi değiştirdi? Çünkü konuyla başlığın alakası yok gibi.

Yaklaşık 2 saat geçti sadece peçeteye biraz damlattım daha sonra sadece değdirerek sildim.

Başlığı ben attım aciliyetten, tam uymamış galiba.

80 derece ve üstü ise uçup gitmiştir bile. Yani hayır sorun olmamıştır muhtemelen.
60 dereceydi fakat en son kuru peçete değdirdim bir de sildiğim yerlere

sorun olmaz yani?

Yaklaşık 2 saat geçti sadece peçeteye biraz damlattım daha sonra sadece değdirerek sildim.

Başlığı ben attım aciliyetten, tam uymamış galiba.

60 dereceydi fakat en son kuru peçete değdirdim bir de sildiğim yerlere

sorun olmaz yani?
Çoktan kurumuştur o şuan sistemi açıp deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı