Analog korku oyunu nasıl yapılıyor?

Made with Unity.. FX, yazı tipleri, presetler falan derken nasıl yapıyorlar diye düşündürecek bir tarzı yok gibi.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Made with Unity.. FX, yazı tipleri, presetler falan derken nasıl yapıyorlar diye düşündürecek bir tarzı yok gibi.
Bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nasıl bir araştırma yapacağımı anlamamıştım. Teşekkür ederim. Attığım oyunu yapmak için tutorial varmıdır?

Nasıl bir araştırma yapacağımı anlamamıştım. Teşekkür ederim. Attığım oyunu yapmak için tutorial varmıdır?
Hocam nokta atışı şekilde tutorial bulmak çok zor fakat ekranda görmüş olduğnuz gitgel efektlerinin adı glitch. Önce glitch'i yapmayı öğrenin, sonra glitch background ekleyin, ardından yazının font ailesini bulun. Ondan sonrası zaten yapacağınız oyun sistemi.

Nasıl bir araştırma yapacağımı anlamamıştım. Teşekkür ederim. Attığım oyunu yapmak için tutorial var mıdır?

Konuya direk daldim öncelikle kusura bakmayin.
Spesifik konularda aranma zor yapilabilir basit bir şekilde korku oyunu nasıl yapilir diye İngilizce bir şekilde arama yapin eğitim videolarini inceleyin ondan sonra istediğiniz şeyleri ufak araştirmayla bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı