Andorid Telefonlardan TV'ye Görüntü Aktarma

Dr. Sheldon C.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Böyle bir cihaz arıyorum ama kaliteli, takılma olmadan aktaracak ses de olursa iyi olur. Bir sürü cihaz var nette ama ne olduğu belirsiz. Ha ayrıca kablosuz değil, HDMI üzerinden.

Sadece Samsung'dan Samsung'a olayı olabilir. Ayrıca MHL desteği iki cihazda da olması lazım böyle bir ürün kullanmak istiyorsanız.
Onun dışında sizinde bahsettiğiniz gibi ne olduğu belirsiz olan ürünler böyle bir destek arıyor mu bir bilgim yok.
mhl.png

Bu siteye bakabilirsiniz.
MHL Devices

MHL mevzusu S3-S4 civarı Samsung cihazlar için geçerli. Sadece cihazın S3-S4 / Note 2-3 olması lazım, diğer ucu HDMI olan tüm cihazlara uyumlu.
Telefonunuz ne marka ne model?
Eğer uyumluysa MHL adaptörü alıp kullanabilirsiniz.
Bende Note 3 var ve MHL destekliyor. MHL kablom ile HDMI girişi olan tüm cihazlara bağlayıp kullanabiliyorum.
1567606018479.png

YouTube üzerinde böyle bir videoya denk geldim belki size yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube üzerinde böyle bir videoya denk geldim belki size yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzelmiş hızlı da açıyor. Genel telefonlar için geçerli sanırım görüldüğü üzere. 👍

Bir de size sorarken kendim de bakmıştım, amazonda buldum bir tane, baya olumlu yorum almış. Bakacağız artık Türkçe içerik bulamamıştım bunlar ilgili siz bulmuşsunuz yararlı oldu teşekkürler.

Güzelmiş hızlı da açıyor. Genel telefonlar için geçerli sanırım görüldüğü üzere. 👍

Bir de size sorarken kendim de bakmıştım, amazonda buldum bir tane, baya olumlu yorum almış. Bakacağız artık Türkçe içerik bulamamıştım bunlar ilgili siz bulmuşsunuz yararlı oldu teşekkürler.
Güzele benziyor.
Aldıktan sonra incelemenizi de yapıp, farklı cihazlarla test edip uyumluluğunu da sınarsanız iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı