Android 13 alan telefon kaç yıl dayanır?

merto14

Centipat
Daha fazla  
Arkadas Oppo A74 Android 13 aldi, merak ediyorum telefon kac yil dayanir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android 13'ün temel uygulama desteği kesilmesi 7-8 sene sürer ama Oppo A74'ün o kadar dayanacağını sanmam.

Hangi amaçlarla kullanıldığına ve donanım kalitesine göre değişir. Android desteği ise uzun süre idare eder.(Güncellik konusunda)

Bunu belirtmemiz çok zor. Telefonu nasıl kullanıyorsunuz o düşürüp o yükseltebir.

Kilif her zaman var koruyucu camda var dikkatli kullanıyorum batarya kisminda ise sarja tak deyince takip ellemiyorum dolunca otomatik kesiyor zaten.

Kilif her zaman var koruyucu camda var dikkatli kullanıyorum batarya kisminda ise sarja tak deyince takip ellemiyorum dolunca otomatik kesiyor zaten.

Arkadaş o manada demedi diye düşünüyorum. Nasıl bir kullanım tarzınız var telefonu? Sosyal medya, video veyahut normal internette gezinme için mi yoksa oyun filan için mi kullanıyorsunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-07-18-45-13-92_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 45
Eski telefonum A6+ ile binlerce saat oyun ve şarjda kullanıma rağmen hala iyi durumda. Batarya değiştirilip formatlansa kendisine gelir. Çoğu Samsung cihaz 5-6 yıl rahat çıkarıyor batarya değişimi ile. Oppo hakkında çok bilgim yok ama çok zorlamazsanız 4-5 yıl gider. En fazla batarya değiştirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…