Android 4.4.4 SD Kartı Dahili Hafıza Şeklinde Biçimlendirme

LaraInHell

Hectopat
Selamlar. Sorum başlıkta belirttiğim gibi. 32 GB SD kartım var ve telefonumda 16 GB hafıza var. Bu hafızayı pek doldurup telefonu şişirmek istemiyorum.
Root attım. Framework kurdum ve ''OBB on SD'' programı ile isteğimi bir nebze gerçekleştirdim. Fakat telefonum sürekli kendini yeniden başlattı kurduğu modül yüzünden. Mecburen yeniden Stock ROM attım.
Root ile SD kartı nasıl telefon hafızası gibi gösterebilirim? Yani hafıza toplam 48 GB gibi ama telefon hafızası olarak nasıl gösteririm ondan bahsediyorum. Bir nevi Android 6.0'da SD kartı takınca dahili depolama gibi biçimlendirme işlemini yapmak istiyorum.
Umarım sorumu anlatabilmişimdir. Şimdiden teşekkür ederim.

Ben güvenmiyorum üçüncü parti uygulamalara depolama konusunda. En garantisi o özelliğe kendi içinde sahip bir sürüme geçmek. Arayüz de halledilmeyecek birşey değil, envai çeşit launcher ve ikon paketi var piyasada.
Peki hocam var mı SM-G720AX Samsung Galaxy Grand Max için önerebileceğin ROM? Ben bulamadım da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı