Android arka plana uygulama sabitleme

HayalPeresTR3402

Hectopat
Daha fazla  
Doogee S40 akıllı telefon kullanıyorum. Macrodroid uygulaması arka planda 5. sıraya geçtiği zaman uygulama RAM'den kaldırılıyor, halbuki RAM miktarı daha dolu değil yani uygulamanın sürekli çalışması için ne yapmam gerekiyor ya da arka plan işlem sınırını arttırabilir miyim? En fazla 4 oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki
Geliştirici modu açık. Onu kapatırsanız sınır kalkar. Kapalıysa açıp sınırı istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz.
Cevap verdiğin için teşekkürler fakat çözüm bunlar değil yinede denedim işe yaramadı şöyle söylim uygulama erişebilirlik izni istiyor bu izni veriyorum sonra Whatsapp Youtube Google derken arkaya gidiyor ve erişilebilirlik kapanıyor

Sorunun ne olduğunu gerçekten anlamadım.
Macrodroid uygulaması erişilebilirlik izni istiyor. izni veriyorum daha sonra başka uygulamalara girdiğimde arkaplanda 4. Üncü sıraya geçtiğinde erişilebilirlik izinleri kapanıyor. Bunun kapanmamasını istiyorum , sürekli arkaplanda açık kalıcak

İ
Macrodroid uygulaması erişilebilirlik izni istiyor. izni veriyorum daha sonra başka uygulamalara girdiğimde arkaplanda 4. Üncü sıraya geçtiğinde erişilebilirlik izinleri kapanıyor. Bunun kapanmamasını istiyorum , sürekli arkaplanda açık kalıcak
İşte ben de dedim ki arkaplan uygulamalarına izin vermek geliştirici ayarlarıyla ilgili. Başka bir çözümü yok.

Geliştirici ayarlarından en fazla arkaplanda 4 işlem tut yapabiliyorum
Geliştirici ayarlarında her uygulamayı tek tek kontrol edebilirsin. Sanırım göremedin. İstediğin uygulamayı açık konuma getir. Diğerlerini kapat. Sınır 4 olsa bile seçtiğin uygulamalara öncelik verecektir. Hatta başka uygulama çalışmayacaktır. Ama şu an içinde bulunduğun sorunu anlayamadım. Hangi sürüm kullanıyorsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı