Android cihazınızda hangi klavyeyi kullanıyorsunuz?

Hocam ben de mobil cihazlar için önerdim başka platformda yok diye biliyorum. Windows 11'den kastım PC'de veya mobil cihazınızda kopyaladığınız metinleri mobil cihazınızdan veya pcnizden görüntüleyebilirsiniz ve daha nice özellik.

Vaaay, bunu bilmiyordum çok iyiymiş.
Hocam sanki bildirim panelindeki Windows bağlantısı'nı ya da Windows'taki telefonunuz uygulamasını kullanınca da kopyala yapıştır yapılabiliyordu sanki, tam hatırlayamadım.

Samsung klavye yani default, YouTube Spotify ve çeviri özelliği için kullanıyorum ama Türkçe emoji arama yok ;(

Hocam çeviri özelliği Gboard'da da var. SwiftKey'i uzun zamandır kullanmıyorum bilemiycem. Samsung klavye kullanıyorum normalde. Ama bazı kısaltmalarım var, yani başka bir cihaza geçince kaybolmasını istemiyorum. Giriş yapılabilen ve girdiğim bilgileri, kısayolları hatırlasın istiyorum. Kısaltmalardan örnek vermem gerekirse, "ibangaranti" yazınca garanti bankasındaki hesabımın IBAN'ı yazıyor hemen 😇. Sizlerede tavsiye etmiş olayım.

Son düzenleme:
Hocam çeviri özelliği Gboard'da da var. SwiftKey'i uzun zamandır kullanmıyorum bilemiycem. Samsung klavye kullanıyorum normalde. Ama bazı kısaltmalarım var, yani başka bir cihaza geçince kaybolmasını istemiyorum. Giriş yapılabilen ve girdiğim bilgileri, kısayolları hatırlasın istiyorum. Kısaltmalardan örnek vermem gerekirse, "ibangaranti" yazınca garanti bankasındaki hesabımın IBAN'ı yazıyor hemen 😇. Sizlerede tavsiye etmiş olayım.
O özellik samsung account ile oluyor galiba.

Geri
Yukarı