Android'de zararlılar nasıl temizlenir?

zltzllt

Picopat
Merhaba, yardımınıza ihtiyacım var.

Normalde Kaspersky kullanıyorum. Geçen diğer antivirüsleri de (Dr.Web, AVG ve ESET) denedim. Kaspersky bir şey bulmamıştı. Dr.Web ise 2 tane zararlı buldu.

Çıkan zararlılar:

Android.Downloader.853.Origin.
Android.Downloader.3784.

Ne yapmalıyım?

Kaspersky ve Malwarebytes ile taratın bence.

Telefonum Malwarebytes'i indirmiyor. Kaspersky internet Security ile tarama yaptm orada temiz diyor. Diğer antivirüsleri de kullandım ancak sadece dr. Web 2 zararlı yazılım uyarısı veriyor. Ne yapabilirim? Cevabınız için teşekkürler şimdiden
Avast indirip temizleyin.
kaspersky,dr web, avg, eset gibi çoğu antivirüsü denedim ancak sadece dr web 2 tane zararlı buldu. bu uygulamaların ücretsiz sürümüyle taradım. telefondan bu zararlıları nasıl silebilirim?
Avast antivirus gibi veri hırsızlığı yapan ve yetersiz korumaya sahip olan yazılımlardan uzak durunuz.
sizin önerebileceğiniz bir şey var mı? temizleyemiyorum telefonu...

Onca program arasında tek bir program virüs var dediyse bence yoktur. Bir uygulamayı virüs olarak görüyor olabilir.
öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim, ancak dosyaları tararken dosyadan çıktı sanırım
Mobil platformda Eset NOD32 çok iyi. Hatta en iyisi diyebilirim. Bir de onu deneyin.
hemen deniyorum, çok teşekkürler.
Mobil platformda Eset NOD32 çok iyi. Hatta en iyisi diyebilirim. Bir de onu deneyin.
bundan da temiz çıkmıştı. taramıştım.

Geri
Yukarı