Android emülatör tavsiyesi

Bakarım ona da.

Android Studio da hata olma ihtimali sıfır neden mi tüm uygulama ve oyunlar onun üzerinden yazılır eğer ki Visual Studio saymazsak çünkü Android işletim sitemin sahibi Google ve Android Studio yazılım programını çıkartan da Google ve telefondalar da test edilmeden önde ya C# Xamarin emulatorde test edilir ya da Android Studio bu iki platform hatasız olmak zorunda ama hız olarak hızlılar mı bilemem

Neredeyse bütün emulatörleri denemiştim en iyisi bluestacks geldi bana düşük sistem pc de bile en akıcı bluestacks tı yeni sistemde de bunu kullanıyorum.

Hangi emulatore baksam VirusTotal trojan buluyor. Sadece Nox Player'da bulmadı ama diğerlerinde saçma sapan trojanler buldu.
Hangi emulatorü indirmeliyim?
Nox'un arayüzü çok kötü geldi o yüzden kullanmıyorum.

Smart gaga ama CoD'ya da PUBG için uygunmu bilmiyorum ban sebebi olabilir sadece 2 RAM istiyor işlemci önemli değil ekran kartıda.

Eskiden Q6600, 4GB RAM bir sistemim vardı, bir kaç seneye 20. yılını dolduracak bir işlemci ile gameloopta çok ağır bir oyun olan future fight'ı çok az kasılma ile oynadım. Bir çok da emulator denemişliğim var hatta biraz abartıp 15-20 taneden fazla denemişimdir. Oyun konusunda en stabili muhtamelen gameloop. Tek bir oyun değil birden fazla oyun da denedim üstün körü değil yani. Donanımın düşük ise gameloop, hani oyunla vs. işin yoksa arayüz falan bakımından nox-bluestacks falan derim de yani.. orasını sen bilirsin, 8GB altı belleğin varsa bence gereksiz.

Geri
Yukarı