Android HTC Desire 310 Hafıza Sorunu ve Root Etmek

Atakan Şentürk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, öncelikle belirtmek isterim ki Turkcell'den HTC Desire 310 satın aldım telefon en az 1 haftalık uygulamalar indirdim hafıza kartını monte ettim indirdiğim tüm dosyalar telefon hafızasına iniyor yani bunu hafıza kartına indirmesi için ne yapabilirim? Ayarlarda ön tanımlı disk SD Kart seçili durumda ama hala telefon hafızasına iniyor ve ben bu telefonu ROOT etmek istiyorum ama nasıl yapabilirim birisi yardımcı olursa çok sevinirim iyi günler iyi forumlar.

Telefon Özellikleri :
Marka ve platform : HTC Desire 310 / BlinkFeed
CPU : 1.3 GHZ dört çekirdekli CPU
Bellek : Dahili Bellek : 4 GB/Ram : 1 GB
Android Sürüm : 4.2.2

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba derttaş aynı sorunu bende yaşadım kıng root ıle root attıktan sonra google play den ''gl to sd'' programıyla bı nebze olsun aşabıldım bu problemı. telefona root atma ışlemını burdan yazıyla anlatmak bıraz bılmeyen ıçın karmaşık olabılır youtube yada google üzerınden arama yaptığında bırçok vıdeo bulabılırsın bende öyle bularak yaptım. sonrasında gl to sd programı ıle verıyı taşıyabılırsın programı açtıgında yukarda sağda 2 tane zıncır sımgesı var soldakı bırleştırme sımgesı sağdakı ayırma. bırleştırme seçılıyken verı taşıması yapamassın dosyaları ayır deyıp verıyı taşımaya geçınce sadece oyunların verılerını taşımanı tavsıye ederım. tabıkı tüm taşımaların sonunda soldakı yerleştır sımgesıne tıklaman gerekıyo aynı zamanda telefonu her açıp kapattığında da yapman gerek. kolay gelsın :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı