Android İçin Klavye Tavsiyesi

plexies

Hectopat
Merhaba, bir klavye uygulaması arıyorum. Nerdeyse hepsini denedim. Saçma sapan klavyeler. Görüntüsü falan önemli değil sadece tahmin etme ve tuş boyutunu ayarlamak istiyorum. Bildiğiniz güzel uygulamalar önerin lütfen.

NOT : Şu an Cheetah Keyboard kullanıyorum, lütfen onu önemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
ZenUI klavye önerebilirim. Gördüğüm en özelleștirilebilir klavyelerden birisi. Tuș boyutunu ayarlayabiliyorsun. Fakat tahmin etme özelliği ne kadar iyi çalıșır, bilmiyorum. Çünkü kullanmıyorum o özelliği.

ZenUI kesinlikle öneririm. 2 yıldır kullanıyorum arada sırada randomlarımı düzeltebiliyor ama bir o kadar hatamı da düzeltiyor. Mesela şu yazıyı yazarken bile yaklaşık 8 hata yaptım ve hepsini düzeltti.

ZenUI kesinlikle öneririm. 2 yıldır kullanıyorum arada sırada randomlarımı düzeltebiliyor ama bir o kadar hatamı da düzeltiyor. Mesela şu yazıyı yazarken bile yaklaşık 8 hata yaptım ve hepsini düzeltti.
ZenUI klavye önerebilirim. Gördüğüm en özelleștirilebilir klavyelerden birisi. Tuș boyutunu ayarlayabiliyorsun. Fakat tahmin etme özelliği ne kadar iyi çalıșır, bilmiyorum. Çünkü kullanmıyorum o özelliği.
Uygulamayı bulamadım link atabilme şansınız var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı