Android için SMS engelleme uygulaması

142404

Kilopat
Merhaba,

Metin2 smslerinden artık bıktım numara olanları engelleyebiliyorum ama isim olarak atılan SMS'leri Android üzerinden engelleyemiyorum. İçinde MT2 Metin2 bilmemne2 yazan SMS'leri engelleyecek bir uygulama yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Operatör engelliyor diye biliyorum ona söyleyin ya da bir site vardı devletin numaranı giriyordun kim sana SMS atiyor engelleyebiliyordun bakayım 1-2dk

Merhaba,

Metin2 smslerinden artık bıktım numara olanları engelleyebiliyorum ama isim olarak atılan SMS'leri Android üzerinden engelleyemiyorum. İçinde MT2 Metin2 bilmemne2 yazan SMS'leri engelleyecek bir uygulama yok mu?

İleti Yönetim Sistemi bu siteden vatandaş girişi yaparak ayarlayabiliyrsun hocam.

E devlettekinden bahsediyorsun sanırım orada bilinmedik ne varsa çoktan engellemiştim ama devam ediyor Allah'ın cezaları operatörü aramadım bir arayım bakalım.

Şimdi aradım operatörü ama müşteri hizmetlerine bile bağlanamadım o kadar boktan bir IVR sistemi yapmışlar

Son düzenleme:
Güzel uygulaymış teşekkürler yükledim 252 tane mesaj adresi engelledim. Peki keyword girebileceğim bir spam engelleme yok sanırım illa ilk kez gelecek sonra engelleyebileceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı