Android kullanılan depolama alanı kısmındaki "Diğer" nedir?

yuhbaranhu2

Centipat
Bu kısım nedir? Sürekli artıyor.

IMG_20230312_234146.jpg

Silinen öğelerden kalan artıklar vb, dosyalar kısmından detaylı bir temizlik yaparak azaltabilirsiniz. Cihaz Xiaomi ise dosyalarda MIUI kısmında vardı gereksiz büyük dosyalar.

Gizli dosyalar veya ikincil alandır.
9 GB boyutunda gizli dosyam yok. İkincil alan dediğiniz ne oluyor?

Silinen öğelerden kalan artıklar vb, dosyalar kısmından detaylı bir temizlik yaparak azaltabilirsiniz. Cihaz Xiaomi ise dosyalarda MIUI kısmında vardı gereksiz büyük dosyalar.

Cihaz Realme C25 Android 12 ile kullanıyorum. Silinen fotoğraflar değil baktım. Artık dosyaları da nereden bulabilirim?

İkincil alan, telefonda 2. bir kısım açıp sıfır gibi kullanmak. Windows'ta 2. kullanıcı olur ya onun gibi.

Cihaz Realme C25 Android 12 ile kullanıyorum. Silinen fotoğraflar değil baktım. Artık dosyaları da nereden bulabilirim?

Hocam Realme UI kaç.

Ben dosyalardaki klasörlerin tek tek boyutlarına bakıp bulmuştum. Siz de deneyebilirsiniz.

İkincil alan, telefonda 2. bir kısım açıp sıfır gibi kullanmak. Windows'ta 2. kullanıcı olur ya onun gibi.

Hocam Realme UI kaç.
Realme UI 3.0

Ben dosyalardaki klasörlerin tek tek boyutlarına bakıp bulmuştum. Siz de deneyebilirsiniz.
CCleaner ile temizleme yaptım. Durum bu fakat yinede 5 GB fazla bir alan hepsini temizlemenin bir yolu yok mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20230313_001319.jpg
    IMG_20230313_001319.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 179
Realme UI 3.0

CCleaner ile temizleme yaptım. Durum bu fakat yine de 5 GB fazla bir alan hepsini temizlemenin bir yolu yok mu?

Maalesef bende de belli bir kısmı kalmıştı, Android güncellemeleri kurtarma dosyaları vb olabilir diyeceğim de onlar sistem depolamasında diye biliyorum.

Geri
Yukarı