Android Kurulumu (Sanal Makine)

• Konuyu başlatan UKMan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 3B
U

UKMan

Ziyaretçi
Merhaba,
Ben bilgisayara android işletim sistemi kurmak istiyorum sanal makine olarak, bunu nasıl yapabilirim vmware vb. programlar ile ?

Daha önce Gonymotion, blustacks gibi programlar denedim ama memnun kalmadım istediğim gibi çalışmıyorlar. Hatta bir tanesi bilgisayara zarar verdi format atmak zorunda kaldım.

Not: Google Play ve uygulamalarını çalıştırması gerek.

Virtual Box'da kurulum yapabilirsin. Öncelikle Android-x86 - Porting Android to x86 adresinden ".iso" kalıbını indireceksin. Daha sonra Linux kurar gibi kuracaksın.
Google'da "How to install Android x86 on Virtual Box" yada "Android Virtual Box kurulumu" diye aratırsan eğer istediğin sonuçlara ulaşırsın.
Kolay gelsin.

Ayrıyaten şu konuyu da incele Recep abi anlatmış. VirtualBox'a Android x86 4.4 Kitkat Kurulumu - Technopat

Cevabınız için çok teşekkür ederim yardımcı oldunuz fakat ben bu sistemde apk uygulamalarınıda kullanmak istiyorum onun için ekstra program kullanmak istemiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı