Android mı iOS mu?

Android kullanıyorum ve kafam rahat. İndiriyorum modlu Spotify APK'yi açıyorum müziğimi oh mis.

Orada boş yorum yok. Almak istemiyorsun, görmek istemiyorsun. O kadar uyuşmuşsun ki benliğini bile kaybetmişsin. Gelmiş android kafası diyorsun.
Android çok kullandım. Redmi 8 iPhone 5'e kadar bile stabil değildi. Hatta bunu redmi 8 ile yazarken kastı. Boş yorum yapıyorsun.

Android çok kullandım. Redmi 8 iPhone 5 kadar bile stabil değildi. Hatta bunu Redmi 8 ile yazarken kastı. Boş yorum yapıyorsun.

Hocam alt veya ikisi arasında kalan orta segment cihazlardan pek hayır beklemeyin ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı ile üretiliyorlar sonuçta.

Android Linux değil. Linux kernel dosya sistemi ve bazı benzerlikler onu Linux yapmaz. Asıl Linux mobilinux, Ubuntu touch ve bazılarıydı ki rafa kaldırıldı hepsi.

Ben Linux işletim sistemini sevdiğim için söylemiştim.
Yoksa, tabii ki Android.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadi 3GB RAM telefonsun niye Chrome'de kasıyorsun anlamış değilim.

Chrome tek sekmesi bile bayağı RAM yiğiyor işlemciyi de herhalde yük bindiriyor benim iPhone 7'de Chrome açınca kasma olmuyordu ama işlemci bayağı ısınıyordu Opera touch indirdim ısınma sorunu kalktı.

Tabii ki ios param çok olsa iphone 7 plus alıp keyfime bakardım.

Hadi 3GB RAM telefonsun niye Chrome'de kasıyorsun anlamış değilim.
Benim P20 Lite telefonum hiçbir yerde kasmıyor. Nedeni ise arayüz farkı. Android diyerek geçmemek gerek. EMUI, OneUI, MIUI, Color OS, OxygenOS gibi arayüzler çok şey fark ettiriyor.

Ayrıca Redmi serisi Xiaomi tarafından yazılım olarak önemsenmeyen bir seri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…