Android Misafir Modu

admin9262

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo s90 kullanıcısıyım telefonda malesef misafir modu yok ama benim için çok önemli çünkü telefonum karıştırılıyor. Guest mode olmasa da en azından whats appı bildirimleri ve kendisini gizleyebileceğim bi yol yokmu uygulama şifre gibi değilde uygulamayı direk gizlemek gibi yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

LG G3 kullanıcısıyım. Ayarlar'da ekran kilidi oluşturduktan sonra isteğe göre ekran kilidi girilmeden hiçbir bildirim görüntülenemiyor. Belki ayarların içinde böyle bir özellik olabilir. Bakmanızı tavsiye ederim.

teşekkür ederim ayarlardan kilit ekranı bildirimlerini kapattım uygulama şifreleme işe yaramıyor. Benim direkt olarak uygulamayı ve bildirimlerini gizleyecek bi programa ihtiyacım var. guest mode gibi

teşekkür ederim ayarlardan kilit ekranı bildirimlerini kapattım uygulama şifreleme işe yaramıyor. Benim direkt olarak uygulamayı ve bildirimlerini gizleyecek bi programa ihtiyacım var. guest mode gibi
Uygulamalar ekrana gelerek araçlar kısmını açın(Ya sol alttaki tuşa basılı tutmanız lazım ya da sağ alttaki tuşa) orada "Uygulamaları gizle/göster" seçeneği olması lazım. Bir de bunu deneyebilirsiniz.(Bu özellik tüm tekefonlarda olmayabilir.)

teşekkürler dediğiniz yolu denedim ama lenovo uygulama menüsü kullanmadığı için o seçenek yok slauncher s6 indirdim şimdilik onunla idare ediyorum lenovo s90 lollipop da misafir modu olmaması çok saçma 4.4.4 ten bi farkı kalmıyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı