Android multimedya GPS çalışmıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ürün araca ait olmamış yalnız,hem bu şekilde direksiyondaki kumandaları ,geri görüş kamerasını ve araç içi hoparlörleri entegre edemeyiz ipada.Benim alıp kullanmakta olduğum cihaz double din.

Bu ürün araca ait olmamış yalnız, hem bu şekilde direksiyondaki kumandaları, geri görüş kamerasını ve araç içi hoparlörleri entegre edemeyiz IPA'da. Benim alıp kullanmakta olduğum cihaz double din.

Yani kullanım amacına göre değişir tabii fakat kullandığınız cihazın donanımı yeterli mi? Aracın bir parçasıymış gibi hissetiriyor mu? Ayrıca araç nedir?

Yani kullanım amacına göre değişir tabii fakat kullandığınız cihazın donanımı yeterli mi? Aracın bir parçasıymış gibi hissetiriyor mu? Ayrıca araç nedir?
Beni hız konusunda tatmin etti cihaz for-x marka.Araç Hyundai i30 .Görseli de bu şekilde .

Dosya Ekleri

• F66E26F4-A848-470C-8BF7-E50D7EB19BE8.jpeg
    F66E26F4-A848-470C-8BF7-E50D7EB19BE8.jpeg
    159,1 KB · Görüntüleme: 44
Beni hız konusunda tatmin etti cihaz for-X marka. Araç Hyundai i30. görseli de bu şekilde.

Tahmin ettiğimden daha güzelmiş hayırlı olsun bizde de I20 var fakat i30 da neden multimedya yok?

Aracım Elite paket (full) .Bu kasalarda(2012-2017) multimedya sistem kullanılmamış .

Eski sürümü yükledikten sonra Gps sorunsuz şekilde çalıştı yazılımsalmış problem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı