Android sistem geri yükleme

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Didim
Merhaba. Ben bir konuyu merak ediyorum Android işletim sistemleri hakkında. Hani Windows işletim sistemleri, otomatik olarak geri yükleme noktası oluştururlar ve bizde bu sayede, istediğimiz zaman belirli bir tarihe bağlı olarak sistem geri yükleme işlemini gerçekleştirebiliriz. Ancak, bu aynı şekilde Android işletim sistemlerindede mümkün mü? Eğer böyle bir opsiyon yok ise, bunu USB ile bilgisayara bağlayıp Android sistem geri yüklemeyi sağlayan herhangi bir yazılım var mı? Çünkü telefonuma format atmadım, sadece sistem geri yükleme yaptım yani aslında silinen video dosyalarım, silinmemiş sadece gözükmüyorlar. Bunuda dosya kurtarma şeklinde yapamadım çünkü, dosyaları bozuk kurtardı. Bu yöntem işe yaramadı. Bu yüzden sistem geri yükleme yapmak mümkün mü? Android 4.1.2 şu an kullandığım sürüm. Android sistemlerde sistem geri yükleme yapmak mümkün mü? Yoksa daha yeni versiyon Android işletim sistemlerinde böyle bir opsiyon veya destek var mı? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. @Recep Baltaş

TWRP root menüsü sayesinde bu yapılabiliyor. İstenilen zamanda istediğin uygulamalar ile Backup alıyorsun ve telefon yavaşlarsa geri kurarak aynı zamandaki gibi yapıyorsun.

Benim root menüsü TWRP değil galiba ve backup seçeneği yoktu.
Recovery menüsü güncellenebiliyor. Telefonunuza uygun olan sürümü bulup kurarsanız yapabilirsiniz. Yada Titanium Backup gibi uygulamalarda aynı işi görüyor diye biliyorum ama hiç denemedim ben o işi recoveryden yapıyorum 2016.06.10 da aldığım backup var hala yavaşladıkça onu kuruyorum ilk günkü gibi oluyor.

Merhaba Benim Tabletim Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 picassowifi ben yanlışlıkla herşeyi sildim twrp ile şimdi tabletim açılmıyor ve duruyor siyah ekranda pls yardım

Merhaba. Ben bir konuyu merak ediyorum Android işletim sistemleri hakkında. Hani Windows işletim sistemleri, otomatik olarak geri yükleme noktası oluştururlar ve bizde bu sayede, istediğimiz zaman belirli bir tarihe bağlı olarak sistem geri yükleme işlemini gerçekleştirebiliriz. Ancak, bu aynı şekilde Android işletim sistemlerindede mümkün mü? Eğer böyle bir opsiyon yok ise, bunu USB ile bilgisayara bağlayıp Android sistem geri yüklemeyi sağlayan herhangi bir yazılım var mı? Çünkü telefonuma format atmadım, sadece sistem geri yükleme yaptım yani aslında silinen video dosyalarım, silinmemiş sadece gözükmüyorlar. Bunuda dosya kurtarma şeklinde yapamadım çünkü, dosyaları bozuk kurtardı. Bu yöntem işe yaramadı. Bu yüzden sistem geri yükleme yapmak mümkün mü? Android 4.1.2 şu an kullandığım sürüm. Android sistemlerde sistem geri yükleme yapmak mümkün mü? Yoksa daha yeni versiyon Android işletim sistemlerinde böyle bir opsiyon veya destek var mı? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. @Recep Baltaş
Arkadaşlar eski konuları hortlatmayalım, yeni konu açın neden burada soruyorsunuz ?

Merhaba. Telefonumda ailemle fotograflarim vardi. Harici bellege atacaktim. Taşı secenegini tikladim. Telefondan sildi fotograflari ama hariciye de atmadi. Onlari kurtarmak icin bir yol var mi ne olur yardim edin. Cok onemli benim icin.

Merhaba sorunuza yanit bulabildiniz mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı