Android telefon için güvenilir VPN önerisi

Ohoo hem de telefonda :D Zaten çoğu ücretsiz sence parayı nereden kazanıyorlar? Bilgileri satarak işte. Ücretli olanların bile tamamına yakını satmıyoruz izlemiyoruz dese bile kullanıcıyı hem izliyor hem bilgilerini satıyor.

Ohoo hem de telefonda :D zaten çoğu ücretsiz sence parayı nereden kazanıyorlar? Bilgileri satarak işte. Ücretli olanların bile tamamına yakını satmıyoruz izlemiyoruz dese bile kullanıcıyı hem izliyor hem bilgilerini satıyor.

Peki o zaman az veri satan önerebileceğiniz bir VPN var mı? Telefonda pek VPN kullanmadım önceden, o yüzden çok bilmiyorum, telefondaki VPN'leri.

O kadar şey istiyorsanız paşa paşa parasını verip mullvad alırsınız ücretsiz olarak ProtonVPN öneririm.

Ücretsiz arıyorum çok kullanmayacağım. Proton VPN'e bakmıştım ama yok sanırım telefonda.

Peki o zaman az veri satan önerebileceğiniz bir VPN var mı? Telefonda pek VPN kullanmadım önceden, o yüzden çok bilmiyorum, telefondaki VPN'leri.

Ücretsiz arıyorum çok kullanmayacağım. Proton VPN'e bakmıştım ama yok sanırım telefonda.
Telefonda var play storeda gözükmüyor kendi sitesinden kayıt olup indirin.

Geri
Yukarı